27 юли 2014, неделя 09:00 часа


Резултати

Бягане 21 км – мъже

Място Номер Име Възраст Град Отбор Позиция пункт 1 Позиция пункт 2 Време
1 201 Александър Светославов 30 Варна 1 1 (1:11) 1:28:21
2 214 Любомир Любенов 19 Разград 2 2 1:34:46
3 205 Тодор Димитров 39 Силистра 3 3 (1:14) 1:35:09
4 206 Чавдар Черников 35 България NORDPLAN 4 4 (1:16) 1:38:55
5 202 Цветомир Младенов 33 Плевен 5 (0:43) 6 1:41:22
6 204 Светлин Петров 42 Плевен Каменец 6 5 1:41:24
7 207 Николай Николов 28 Горна Оряховица 7 7 (1:23) 1:48:58
8 203 Росен Ненков 42 Разград 9 8 1:52:11
9 213 Марин Григоров 23 Разград 8 9 (1:27) 2:03:21
10 220 Симеон Станчев 22 Разград 13 12 2:05:08
11 218 Андриан Любенов 31 Разград 12 11 2:05:11
12 215 Радомир Рашков 27 Разград 10 10 (1:33) 2:07:41
13 212 Иван Иванов 55 Разград 11 13 2:14:29
14 216 Даниел Добрев 18 Разград 15 14 (1:47) 2:25:00
15 211 Красимир Николов 39 Разград Турбо 14 (0:58) 15 (1:50) 2:25:24
16 210 Пламен Йовчев 51 Разград 16 16 3:43:00

Бягане 21 км – жени

Място Номер Име Възраст Град Отбор Позиция пункт 1 Позиция пункт 2 Време
1 217 Десислава Цветанова 25 Варна 1 (0:53) 1 (1:37) 2:09:39
2 221 Весела Кучева 24 България 3 3 2:25:56
3 219 Цветанка Пенчева 41 Разград Зелена стъпка 2 (1:03) 2 2:25:56
4 222 Лора Ненковска 34 София 4 4 (1:52) 2:28:29
5 208 Насифе Али 42 Разград 6 (1:05) 6 (2:45) 3:20:55
6 209 Марина Бенова 40 Разград Зелена стъпка 5 (1:25) 5 3:20:55

21 км колоездене – мъже

Място Номер Име Възраст Град Отбор Позиция пункт 1 Позиция пункт 2 Време
1 115 Добрин Лиловски 18 Варна К.К.Варна 2 1 0:52:10
2 113 Тодор Ангелов 28 Варна К.К.Варна 1 (0:28) 2 0:52:11
3 118 Николай Стамболийски 34 Варна К.К.Варна 3 4 (0:47) 0:56:32
4 109 Александър Александров 18 Габрово 4 3 (0:47) 0:56:34
5 117 Николай Николов 38 Варна К.К.Варна 7 7 (0:49) 1:00:41
6 119 Ясен Александров 15 Варна К.К.Варна 5 5 1:00:41
7 110 Калоян Митев 16 Габрово 8 6 1:01:27
8 112 Димитър Карабахчиев 36 Варна КК Варна 9 8 1:02:45
9 134 Николай Костадинов 38 Казанлък КК "Г.Одрински" 10 10 (0:53) 1:04:35
10 129 Калоян Чанев 30 Варна "Илчов баир" 6 9 (0:51) 1:04:35
11 124 Георги Божинов 25 Разград 11 (0:36) 11 1:06:30
12 133 Мартин Кръстев 35 София 12 12 1:07:06
13 136 Светлозар Йорданов 38 гр. Кубрат Устрем 17 14 1:13:16
14 114 Георги Митков Варна 15 15 1:15:49
15 105 Галин Петров 30 Плевен 18 (0:40) 16 1:15:51
16 108 Захари Николов 27 Шумен Илчов Баир 16 17 1:17:05
17 101 Траян Стоянов 23 Варна 21 18 1:17:10
18 103 Николай Панайотов 47 Русе 20 19 1:18:05
19 128 Валентин Василев 33 Разград Пегас 22 21 1:19:55
20 130 Емилиян Георгиев 38 Варна Устрем 23 20 1:20:10
21 131 Тодор Гюзелев 29 Варна Устрем 24 22 (1:06) 1:22:33
22 138 Христо Георгиев 34 Разград Велоклуб "Пегас" 19 23 1:22:55
23 116 Йордан Борисов 14 Варна К.К.Варна 13 25 (1:09) 1:25:38
24 102 Георги Николов 37 Разград Пегас Разград 25 24 1:29:43
25 132 Александър Стефанов 26 Русе 26 26 (1:12) 1:32:34
26 106 Валери Владев 53 Шумен Илчов баир 27 27 1:35:33
27 126 Евгени Чакалов 28 София Зелена Стъпка 29 28 1:40:52
28 139 Стоян Нейков 30 София Устрем 28 29 (1:32) 2:00:13
29 122 Роман Атанасов 33 Разград 32 30 (1:38) 2:03:15
30 135 Георги Димитров 35 София 30 32 2:15:12
31 111 Огнян Обрешков 43 Разград 31 31 (1:45) 2:18:43
DNF 127 Светослав Коцев 34 Варна 14 13 DNF
DNF 104 Ахмед Ахмед 27 Разград DNF

21 км колоездене – жени

Място Номер Име Възраст Град Отбор Позиция пункт 1 Позиция пункт 2 Време
1 121 Деница Иванова 31 Варна К.К.Варна 2 1 1:18:56
2 125 Беата Борисова 24 Силистра 1 2 1:19:44
3 120 Венета Пандохова 17 Варна К.К.Варна 3 (0:43) 3 1:19:57
4 107 Кремена Пенева 31 Шумен 4 (0:45) 4 1:31:17
5 137 Диди Иванова 28 Варна/София Устрем 5 5 2:00:13
6 123 Ивелина Заркова 39 Русе 6 6 2:03:13