24 август 2019, събота 16:00 часа


Резултати

Бягане 42 km

Place Bib Name Age City Team 4.5 km 21.3 km 26.9 km 34.6 km 39.1 km Time Gap Certificate
Female
1 1 Katya PAVLINOVA DZHENKOVA 40 Варна ЖЕНЕНИ С ДЕЦА 26:38 2:14:07 2:55:56 3:50:19 4:21:52 4:35:45 - Виж | Изтегли
2 78 Krasimira KRASIMIROVA PETRUSHKOVA 41 ВАРНА ЛУДИТЕ КАЛИНКИ 28:14 2:19:41 3:04:31 4:00:59 4:32:21 4:48:19 +12:34 Виж | Изтегли
3 197 Красимира Иванова Желязкова 41 Казанлък АТК Казанлък 27:56 2:21:21 3:08:34 4:11:59 4:48:44 5:06:06 +30:21 Виж | Изтегли
4 140 Mariana Radeva Hristova 47 Varna 32:20 2:43:59 3:35:48 4:45:51 5:25:22 5:43:29 +1:07:44 Виж | Изтегли
Male
1 525 Ахмед Ахмед 21 Русе 22:51 1:47:36 2:16:33 2:57:11 3:19:47 3:31:38 - Виж | Изтегли
2 707 Ясен Дудин 27 Sofia Team Skisharki / The White Rabbit 22:44 1:50:44 2:22:59 3:06:13 3:31:47 3:45:43 +14:05 Виж | Изтегли
3 142 Георги Хараламбиев 42 Pleven 23:12 1:56:27 2:31:54 3:13:28 3:36:53 3:48:50 +17:12 Виж | Изтегли
4 9 Венци Младенов 34 Варна Жулистан 26:04 1:59:43 2:32:50 3:16:09 3:43:01 3:56:50 +25:12 Виж | Изтегли
5 206 Николай Георгиев Кючуков 37 Варна 25:25 2:02:19 2:40:53 3:38:12 4:07:37 4:20:15 +48:37 Виж | Изтегли
6 400 Петър Славчев Цонков 37 Русе РУСЕ ТИЧА 25:34 2:08:17 2:49:22 3:41:38 4:12:19 4:28:53 +57:15 Виж | Изтегли
7 204 Младен Николов Гайтанджиев 32 Казанлък АТК Казанлък 25:49 2:13:22 2:54:29 3:49:07 4:20:58 4:34:39 +1:03:01 Виж | Изтегли
8 577 Христо Георгиев Гошев 57 Пловдив Шпицата 25:48 2:09:39 2:52:35 3:49:38 4:22:38 4:41:22 +1:09:44 Виж | Изтегли
9 54 Борислав Дилов Лаков 55 Русе Русе тича 28:59 2:26:37 3:13:11 4:17:58 4:51:25 5:08:22 +1:36:44 Виж | Изтегли
10 145 Андрей Красимиров Трайков 34 варна Indian BAR 28:20 2:26:45 3:12:28 4:16:42 4:54:34 5:13:21 +1:41:43 Виж | Изтегли
11 205 Димитър Ивов Кутев 33 София 27:10 2:21:06 3:15:44 4:30:01 5:07:06 5:24:03 +1:52:25 Виж | Изтегли
12 257 Искрен Станев 50 Варна 28:50 2:27:45 3:14:24 4:24:27 5:03:35 5:25:00 +1:53:22 Виж | Изтегли
13 181 Liviu Constantin BICA 55 Bucharest _ 32:00 2:37:58 3:31:18 4:34:31 5:09:33 5:26:54 +1:55:16 Виж | Изтегли
14 196 Радослав Атанасов Радев 40 Варна iRun 28:18 2:36:47 3:28:46 4:35:33 5:15:39 5:35:49 +2:04:11 Виж | Изтегли
15 42 Момчил Илианов Пачев 18 Плевен 29:34 2:33:06 3:34:43 4:50:19 5:31:54 5:56:01 +2:24:23 Виж | Изтегли
16 282 Евгени Петров Стефанов 47 Варна 36:48 2:56:13 3:47:55 4:58:15 5:38:28 5:57:12 +2:25:34 Виж | Изтегли
17 51 Павел Алтънчев 51 Варна iRun 32:12 2:44:54 3:51:12 5:19:43 6:11:39 6:34:48 +3:03:10 Виж | Изтегли
18 21 Димитър Райков Михайлов 29 Русе 32:25 3:09:22 4:12:48 5:47:45 6:38:30 6:58:18 +3:26:40 Виж | Изтегли

Бягане 21 км

Place Bib Name Age City Team 4.5 km Time Gap Certificate
Female
1 7 Радостина Балова 19 София 24:23 1:56:05 - Виж | Изтегли
2 183 Анита Кръстева 38 Стара Загора 24:22 2:06:33 +10:28 Виж | Изтегли
3 179 Кристиана Красимирова Кънева 18 Сливен Сини камъни 26:42 2:09:17 +13:12 Виж | Изтегли
4 61 Ваня Колева Баракова-Илиева 47 Ямбол 26:04 2:09:35 +13:30 Виж | Изтегли
5 442 Веселина Живкова Желязкова 24 Ямбол 26:53 2:12:37 +16:32 Виж | Изтегли
6 696 Capitanu Carmina Mihai Carmina 44 Mangalia Raza de speranta 26:55 2:17:41 +21:36 Виж | Изтегли
7 300 Диана Димчева Бурова 36 Варна Маймуните 29:13 2:21:17 +25:12 Виж | Изтегли
8 166 Andreea Toma Asofroniei 33 Bucuresti 28:04 2:24:33 +28:28 Виж | Изтегли
9 87 Евелина Бойкова Златанова 32 Варна 29:06 2:27:25 +31:20 Виж | Изтегли
10 104 Ирина Николова Павлова 46 Шумен 31:07 2:39:09 +43:04 Виж | Изтегли
11 234 Петя Николаева Димитрова 40 Варна Irun Varna 32:13 2:44:55 +48:50 Виж | Изтегли
12 44 Златина ПЕТКОВА АЛТЪНЧЕВА 44 Варна iRun 35:46 3:04:21 +1:08:16 Виж | Изтегли
13 414 Ваня Новакова 43 Сливен Сини Камъни 34:44 3:05:33 +1:09:28 Виж | Изтегли
14 765 Елена Ставриева Гвоздейкова 42 Сливен Сини камъни 34:44 3:06:02 +1:09:57 Виж | Изтегли
15 269 Радостина Георгиева Стефанова 45 Варна 45:01 4:04:09 +2:08:04 Виж | Изтегли
Male
1 184 Ивайло Кенаров 33 Русе 21:32 1:37:26 - Виж | Изтегли
2 724 Росен (дзвера) Тодоров Тодоров 26 Русе РУСЕ ТИЧА 20:38 1:38:42 +1:16 Виж | Изтегли
3 88 Pavel Rumenov Pavlov 35 Варна 22:08 1:46:20 +8:54 Виж | Изтегли
4 185 Павлин Димитров 46 Горна Оряховица 22:45 1:49:10 +11:44 Виж | Изтегли
5 669 Иван Андреев Иванов 52 Исперих Зелена стъпка 24:14 1:59:59 +22:33 Виж | Изтегли
6 186 Пенчо Колев 46 Плевен 23:23 2:02:02 +24:36 Виж | Изтегли
7 411 Йордан Тошев Димитров 50 Долна Оряховица 23:19 2:02:41 +25:15 Виж | Изтегли
8 117 Борислав Йорданов Димитров 30 Тутракан 26:48 2:06:02 +28:36 Виж | Изтегли
9 250 Emil Rashkov 35 Sofia 24:39 2:07:11 +29:45 Виж | Изтегли
10 182 Добромир Деянов Ценов 23 Варна 26:22 2:09:37 +32:11 Виж | Изтегли
11 121 Венцислав Георгиев Николов 51 Разград Зелена Стъпка 27:47 2:11:02 +33:36 Виж | Изтегли
12 141 Николай Христов Христов 42 Varna Independent 27:52 2:11:56 +34:30 Виж | Изтегли
13 65 Петър ангелов панайотов 58 ямбол ксо диана–ямбол 26:46 2:11:58 +34:32 Виж | Изтегли
14 28 Деян Стоянов Стоянов 40 Варна 27:57 2:13:32 +36:06 Виж | Изтегли
15 180 Михаил Иванов Минев 28 Русе 28:06 2:14:27 +37:01 Виж | Изтегли
16 108 Никодим Сашев Маринов 33 Русе 28:18 2:16:20 +38:54 Виж | Изтегли
17 260 Георги Иванов Гочев 46 Сливен 28:33 2:17:09 +39:43 Виж | Изтегли
18 219 Димо Евгениев Димов 35 Велики Преслав Велики Преслав 26:53 2:18:40 +41:14 Виж | Изтегли
19 149 Александър Димитров Иванов 46 Чирпан Чирпан бяга 28:04 2:18:50 +41:24 Виж | Изтегли
20 187 Андон Донев 35 Варна 28:11 2:19:48 +42:22 Виж | Изтегли
21 777 Православ Христов Миленков 46 Варна ЖЕНЕНИ С ДЕЦА 27:45 2:20:57 +43:31 Виж | Изтегли
22 175 Живко Иванов Желязков 42 Казанлък АТК Казанлък 28:07 2:21:21 +43:55 Виж | Изтегли
23 138 Ивайло Детеринов Цанов 38 Варна 29:08 2:21:43 +44:17 Виж | Изтегли
24 610 Стоян Стоянов Стоянов 35 Русе Русе тича 29:11 2:30:42 +53:16 Виж | Изтегли
25 177 Слави Красимиров Шишманов 27 Велико Търново 30:24 2:32:06 +54:40 Виж | Изтегли
26 32 Пламен Боянов Марков 33 Варна 28:28 2:32:06 +54:40 Виж | Изтегли
27 417 Георги Йорданов Пенев 55 Леденик Леденишка слава 28:39 2:34:05 +56:39 Виж | Изтегли
28 60 Allan Kay 71 Русе Русе тича 30:35 2:34:38 +57:12 Виж | Изтегли
29 259 Емил Динков Георгиев 52 Сливен 31:16 2:36:00 +58:34 Виж | Изтегли
30 200 Stoyko Stoqnov Stoychev 39 Razgrad 28:47 2:37:04 +59:38 Виж | Изтегли
31 500 Орлин Бориславов Добрев 38 Варна Маймуните 29:24 2:38:54 +1:01:28 Виж | Изтегли
32 189 Камен Грозданов 42 Шумен 31:10 2:39:09 +1:01:43 Виж | Изтегли
33 333 Петър Георгиев Буров 38 Варна Маймуните 31:11 2:39:39 +1:02:13 Виж | Изтегли
34 512 Dimitar Tzankov Dimitrov 33 Plovdiv Mitakis 30:47 2:41:06 +1:03:40 Виж | Изтегли
35 64 Kaloyan Petrov 39 Sofia Postbank running team 31:08 2:42:31 +1:05:05 Виж | Изтегли
36 12 Nikolay Marinov Slavchev 48 В.Търново Болярите 30:17 2:43:29 +1:06:03 Виж | Изтегли
37 85 Христо Христов 32 София Отряд "Run2gether" 34:56 3:18:27 +1:41:01 Виж | Изтегли
38 328 Цветомир Илински 31 Велико Търново 37:58 3:32:18 +1:54:52 Виж | Изтегли
39 314 Свилен Петров Добрев 49 варна 38:01 3:33:19 +1:55:53 Виж | Изтегли

Бягане 11 km

Place Bib Name Age City Team 8.9 km Time Gap Certificate
Female
1 101 Вероника Илкова Вълканова 25 Разград 46:09 0:57:48 - Виж | Изтегли
2 137 Катя Жекова Велева 47 Стара Загора любител 50:33 1:03:17 +5:29 Виж | Изтегли
3 163 Маргарита Огнянова Обретенова 43 Разград 50:56 1:03:49 +6:01 Виж | Изтегли
4 112 Памела Сюлейман Ени 11 София 51:39 1:04:39 +6:51 Виж | Изтегли
5 96 Мирела Георгиева 30 Плевен 52:35 1:04:53 +7:05 Виж | Изтегли
6 340 Виктория Тодорова Руменова 15 Разград СКЛА "Лудогорец" 52:21 1:05:18 +7:30 Виж | Изтегли
7 133 Детелина Владимирова Радославова 25 Велико Търново 54:29 1:07:44 +9:56 Виж | Изтегли
8 167 Радостина Иванова Иванова 41 Варна 55:12 1:09:02 +11:14 Виж | Изтегли
9 160 Елена Иванова Иванова 19 Бургас 56:51 1:10:49 +13:01 Виж | Изтегли
10 987 Лора Георгиева Ненковска 40 София Зелена стъпка 59:20 1:14:28 +16:40 Виж | Изтегли
11 154 Ралица Манева Креси 45 София 1:00:40 1:15:07 +17:19 Виж | Изтегли
12 37 Грета Ангелова Момчева 37 Разград Зелена стъпка 1:01:59 1:16:33 +18:45 Виж | Изтегли
13 288 Anna Nikolova Pavlova 38 Варна 1:03:37 1:19:12 +21:24 Виж | Изтегли
14 815 Elitsa Georgieva Maruleva 15 Varna 1:08:10 1:22:17 +24:29 Виж | Изтегли
15 153 Dahlia BLAGOVESTOVA PETRUSHKOVA 16 VARNA ЛУДИТЕ КАЛИНКИ 1:07:42 1:23:16 +25:28 Виж | Изтегли
16 157 Victoria Tsvetoslavova Vlahovsky 33 Sofia 1:08:29 1:27:44 +29:56 Виж | Изтегли
17 308 София Петрова 18 Варна 1:11:52 1:29:36 +31:48 Виж | Изтегли
18 569 Nedelcu Georgian Mihaela 36 Mangalia Raza de speranta 1:12:09 1:29:55 +32:07 Виж | Изтегли
19 158 Мариана Георгиева Сарачева 37 Казанлък АТК"Казанлък" 1:18:53 1:36:05 +38:17 Виж | Изтегли
20 220 Panaite Mirela Panaite 47 Mangalia Raza de speranta 1:15:30 1:36:28 +38:40 Виж | Изтегли
21 968 Емилия Брадистилова 31 София 1:15:48 1:36:30 +38:42 Виж | Изтегли
22 434 Преслава Стефанова 16 Сливен Сини Камъни 1:19:46 1:37:48 +40:00 Виж | Изтегли
23 169 Станимира Димитрова 11 Сливен 1:19:45 1:37:49 +40:01 Виж | Изтегли
24 107 Божена Божилова Серафимова 24 София 1:20:46 1:44:11 +46:23 Виж | Изтегли
25 573 Силвия Вълкова Иванова 47 Добрич БАЩА И СИН 1:29:18 1:56:50 +59:02 Виж | Изтегли
26 171 Екатерина Диканчева 12 София 1:39:16 2:11:10 +1:13:22 Виж | Изтегли
Male
1 20 Ивайло Красимиров Вълев 30 pleven 37:43 0:47:03 - Виж | Изтегли
2 600 Румен Стаматов 31 София fit2run 39:40 0:50:09 +3:06 Виж | Изтегли
3 818 Андриан Божидаров Любенов 36 Разград Зелена стъпка 41:58 0:53:37 +6:34 Виж | Изтегли
4 828 Milen Hristov 39 Разград 46:10 0:57:50 +10:47 Виж | Изтегли
5 159 Николай Тодоров Халачев 35 Русе Русе Тича 48:16 0:59:53 +12:50 Виж | Изтегли
6 318 Кирил Драганов 46 Русе 47:34 1:00:08 +13:05 Виж | Изтегли
7 790 Боян Николаев Колев 40 Варна 49:09 1:01:43 +14:40 Виж | Изтегли
8 444 Анчо Николов Костадинов 57 Разград Зелена Стъпка 50:08 1:02:29 +15:26 Виж | Изтегли
9 113 Martin Georgiev Marulev 17 Varna 50:37 1:03:15 +16:12 Виж | Изтегли
10 139 Ionut Petcu 38 Bucharest 51:30 1:03:50 +16:47 Виж | Изтегли
11 222 Ясен Любомиров Любенов 33 Варна Йор френд лайкс 54:45 1:06:42 +19:39 Виж | Изтегли
12 268 Светлин Бориславов Станчев 34 Варна 55:44 1:09:40 +22:37 Виж | Изтегли
13 655 Юлиан Красимиров Андреев 17 Плевен СК борба "Изобор" Плевен 57:19 1:10:24 +23:21 Виж | Изтегли
14 58 Румен Дамянов Колев 36 Килифарево 57:30 1:11:04 +24:01 Виж | Изтегли
15 165 Ивайло Енчев Якимов 52 Разград 1:01:41 1:16:37 +29:34 Виж | Изтегли
16 110 Явор Михайлов Донев 36 Русе Русе тича 1:03:19 1:18:32 +31:29 Виж | Изтегли
17 555 Иван Трифонов Иванов 31 Варна Йор френд лайкс 1:03:43 1:19:14 +32:11 Виж | Изтегли
18 152 Wojciech Wojciech Mrozowski 38 Suwalki 1:03:23 1:20:38 +33:35 Виж | Изтегли
19 38 Илиян Тодоров Момчев 36 Разград Зелена стъпка 1:04:54 1:21:56 +34:53 Виж | Изтегли
20 34 Georgi Petrov Marulev 49 Varna 1:11:08 1:28:53 +41:50 Виж | Изтегли
21 614 Йордан Стоянов 37 Варна 1:11:09 1:28:54 +41:51 Виж | Изтегли
22 156 Дамян Сирил Креси 14 София 1:12:31 1:29:25 +42:22 Виж | Изтегли
23 115 Philip Shapira 66 Manchester Chorlton Runners 1:12:40 1:30:48 +43:45 Виж | Изтегли
24 73 Иван Димитров Грозев 73 Русе РУСЕ ТИЧА 1:13:49 1:33:57 +46:54 Виж | Изтегли
25 81 Благой Благоев 29 Разград 1:15:20 1:39:41 +52:38 Виж | Изтегли
26 109 Teodor Tsankov Ivanov 27 Gabrovo 1:20:48 1:44:11 +57:08 Виж | Изтегли
27 161 Атанас Стоянов Стоянов 38 Русе 1:24:24 1:48:13 +1:01:10 Виж | Изтегли
28 106 Силвестър Димитров Иванов 13 Добрич БАЩА И СИН 1:29:16 1:56:50 +1:09:47 Виж | Изтегли
29 71 Димитър Иванов Иванов 48 Добрич БАЩА И СИН 1:29:18 1:56:50 +1:09:47 Виж | Изтегли

42 km колоездене

Place Bib Name Age City Team 4.5 km 21.3 km 26.9 km 34.6 km 39.1 km Time Gap Certificate
Female
1 3 Даниела Владкова Динчева 29 София TrekHunt 20:47 2:03:09 2:50:24 3:34:22 3:55:30 4:06:12 - Виж | Изтегли
2 217 Ирина Георгиева Варна 21:05 2:07:58 2:55:11 3:43:01 4:04:19 4:15:08 +8:56 Виж | Изтегли
3 126 Ани Станчева Герасимова 33 Русе ПТКТМ / Runners of Ruse 22:03 2:04:02 2:50:13 3:40:33 4:06:44 4:17:15 +11:03 Виж | Изтегли
4 225 Александра Микова 30 София 21:55 2:18:39 3:18:31 4:16:00 4:42:32 4:54:52 +48:40 Виж | Изтегли
Male
1 214 Ясен Миленов Александров 20 Варна кк ''Варна" 12:42 1:12:09 1:35:59 2:04:39 2:18:32 2:26:29 - Виж | Изтегли
2 216 Любомир Илчев 20 Варна 12:43 1:12:12 1:36:01 2:04:39 2:18:33 2:26:36 +7 Виж | Изтегли
3 810 Александър Ненчев Жеков 30 Сливен 13:34 1:16:58 1:42:01 2:08:52 2:21:27 2:28:08 +1:39 Виж | Изтегли
4 218 Кристиян Балкански Варна 13:18 1:24:55 1:51:05 2:19:41 2:34:41 2:42:18 +15:49 Виж | Изтегли
5 223 Иван Иванов 61 Разград 13:57 1:22:36 1:49:52 2:19:40 2:34:39 2:42:18 +15:49 Виж | Изтегли
6 4 Светлозар Иванов Йорданов 43 Кубрат ВК - УСТРЕМ 15:15 1:23:47 1:51:04 2:20:53 2:37:04 2:45:04 +18:35 Виж | Изтегли
7 151 Йордан Добрев Русев 40 Разград СЕМДО-ТРАНС ООД 14:54 1:24:30 1:51:37 2:24:31 2:41:25 2:49:31 +23:02 Виж | Изтегли
8 626 Иван Тодоров Стоянов 24 Варна 15:45 1:25:07 1:54:14 2:27:50 2:46:35 2:54:13 +27:44 Виж | Изтегли
9 131 Stiliyan Gichev 45 Разград 15:09 1:27:25 1:57:35 2:31:21 2:48:53 2:56:53 +30:24 Виж | Изтегли
10 272 Васил Бонев 48 Лясковец 16:19 1:35:32 2:07:24 2:41:17 3:00:20 3:09:01 +42:32 Виж | Изтегли
11 302 Пламен Милчев Пенчев 25 Варна 18:12 1:39:05 2:12:40 2:49:47 3:08:32 3:18:02 +51:33 Виж | Изтегли
12 303 Иван Монев Иванов 32 Сливен 16:46 1:34:32 2:07:59 2:48:46 3:09:35 3:20:22 +53:53 Виж | Изтегли
13 130 Атанас Красимиров Атанасов 21 Варна 17:34 1:41:53 2:17:11 2:59:28 3:21:42 3:31:36 +1:05:07 Виж | Изтегли
14 35 Радослав Веселинов Смоков 33 Варна 15:11 1:54:55 2:33:00 3:05:32 3:23:20 3:31:37 +1:05:08 Виж | Изтегли
15 221 Пресиян Пламенов 14:35 1:42:24 2:09:58 2:39:36 3:19:03 3:44:40 +1:18:11 Виж | Изтегли
16 2 Димитър Бориславов Динчев 30 София TrekHunt 20:41 2:03:10 2:50:20 3:34:20 3:55:26 4:06:12 +1:39:43 Виж | Изтегли
17 678 Драгостин Веселинов Василев 37 София 20:38 1:57:39 2:53:51 3:44:25 4:15:41 4:26:13 +1:59:44 Виж | Изтегли
18 100 Огнян Досев Обрешков 48 Разград ИНТЕР ИНЖЕНЕРИНГ 10 17:44 2:23:46 3:08:20 4:02:49 4:25:18 4:36:02 +2:09:33 Виж | Изтегли
19 123 Божидар Христов 27 Велико Търново 20:00 1:53:02 2:40:38 3:43:13 4:21:04 4:38:03 +2:11:34 Виж | Изтегли
20 215 Иван Симеонов 37 София 21:19 2:17:23 3:08:46 4:11:52 4:39:24 4:53:32 +2:27:03 Виж | Изтегли
21 224 Георги Миков 29 София 21:53 2:18:37 3:18:03 4:15:32 4:42:18 4:54:53 +2:28:24 Виж | Изтегли
DNF 550 Петър Валентинов Петров 36 Варна КК Варна 13:11

Дуатлон 42+21

Place Bib Name Age City Team 4.5 km 21.3 km 26.9 km 34.6 km 39.1 km 42 km 47.2 km 55.7 km 59.4 km Time Gap Certificate
Female
1 147 Цвети Венкова 37 Разград 15:24 1:27:18 1:58:34 2:30:29 2:45:57 2:54:07 3:30:43 4:18:41 4:48:05 5:01:09 - Виж | Изтегли
2 515 Василена Валериева Радева 37 София 21:08 2:00:23 2:45:21 3:32:13 3:57:53 4:09:54 5:09:57 6:21:05 7:08:31 7:28:14 +2:27:05 Виж | Изтегли
Male
1 460 Самуил Митев Вълчев 33 Варна Велос Варна 13:46 1:16:42 1:41:23 2:11:18 2:26:50 2:34:38 3:13:49 4:04:52 4:33:42 4:48:24 - Виж | Изтегли
2 775 Мартин Емилиянов Русев 37 Разград Пегас 16:08 1:26:34 1:54:44 2:27:05 2:43:15 2:51:20 3:26:22 4:11:42 4:37:40 4:50:52 +2:28 Виж | Изтегли
3 164 Борис Качамаков 40 Варна Женени с деца 17:02 1:33:59 2:08:19 2:44:48 3:03:41 3:12:55 3:51:42 4:42:24 5:11:21 5:24:48 +36:24 Виж | Изтегли
4 125 Петър Пламенов Славов 36 Варна 18:30 1:44:42 2:21:52 2:59:27 3:17:49 3:26:51 4:16:17 5:21:02 6:00:50 6:19:31 +1:31:07 Виж | Изтегли
5 522 Nathan Adison Cooper 34 Boulder, Colorado 21:07 2:00:31 2:44:23 3:30:49 3:57:44 4:09:51 5:09:29 6:18:39 7:08:28 7:28:23 +2:39:59 Виж | Изтегли
DNF 232 Павел Петров 22 19:36 1:38:37 2:14:23 2:56:10 3:17:58 3:25:47
DNS 135 Димитър Карабахчиев 41 Варна KK Варна/iRun.bg

Триатлон 2+42+21 km

Place Bib Name Age City Team Swim 4.5 km 21.3 km 26.9 km 34.6 km 39.1 km 42 km 47.2 km 55.7 km 59.4 km Time Gap Certificate
Male
1 900 Борис Красимиров Андреев 19 Плевен ПК"Инвиктус"-Плевен 26:41 14:26 1:24:37 1:51:11 2:22:09 2:40:13 2:49:08 3:30:17 4:18:43 4:48:07 5:27:50 - Виж | Изтегли
2 59 Райко Огнянов Николов 36 Варна 39:05 15:40 1:30:43 2:04:20 2:37:42 2:55:19 3:03:11 3:42:34 4:37:17 5:09:58 6:04:33 +36:43 Виж | Изтегли
3 240 Николай Илиев Диканчев 40 София 53:05 15:18 1:27:33 1:57:05 2:29:46 2:47:08 2:55:11 3:41:11 4:39:45 5:14:46 6:25:22 +57:32 Виж | Изтегли
4 92 Cyril Cressy 46 София Бегач/Азимут 42:56 16:29 1:27:12 1:57:55 2:30:48 2:46:56 2:55:27 3:39:52 4:43:37 5:25:27 6:27:17 +59:27 Виж | Изтегли
5 10 Мартин Василев Панайотов 37 Варна orGaniz33strOgen 50:25 16:09 1:27:26 1:58:53 2:32:38 2:49:16 2:58:10 3:44:25 4:58:39 5:33:32 6:45:03 +1:17:13 Виж | Изтегли
6 99 Деян Миленов Герасимов 31 Русе КБС "Нещо бързо"/ R2/ ПТКТМ 34:57 17:00 1:33:38 2:06:42 2:44:39 3:03:31 3:12:31 3:58:01 5:12:01 5:59:01 6:52:46 +1:24:56 Виж | Изтегли
7 116 Станил Николов Добрев 45 Казанлък 58:00 16:20 1:31:59 2:03:34 2:37:39 2:55:29 3:04:30 3:53:23 4:56:55 5:37:19 6:54:46 +1:26:56 Виж | Изтегли
DNF 239 Радуш Орлинов Радушев 37 Варна 58:55 37:43 2:34:36 3:27:36 4:28:36 4:58:44 5:11:26

Плуване 2 km

Place Bib Name City Club Time Gap Certificate
Female
1 247 Евелина ЗЛАТАНОВА 48:21 - Виж | Изтегли
2 102 Вероника ВЪЛКАНОВА Разград 52:16 +3:55 Виж | Изтегли
3 248 Мариана САРАЧЕВА Казанлък АТК"Казанлък" 1:06:23 +18:02 Виж | Изтегли
Male
1 900 Борис АНДРЕЕВ Плевен ПК"Инвиктус"-Плевен 26:41 - Виж | Изтегли
2 99 Деян ГЕРАСИМОВ Русе КБС "Нещо бързо"/ R2/ ПТКТМ 34:57 +8:16 Виж | Изтегли
3 59 Райко НИКОЛОВ Варна 39:05 +12:24 Виж | Изтегли
4 92 Cyril CRESSY София Бегач/Азимут 42:56 +16:15 Виж | Изтегли
5 10 Мартин ПАНАЙОТОВ Варна orGaniz33strOgen 50:25 +23:44 Виж | Изтегли
6 240 Николай ДИКАНЧЕВ София 53:05 +26:24 Виж | Изтегли
7 47 Огнян ДИМИТРОВ Русе 55:15 +28:34 Виж | Изтегли
8 116 Станил ДОБРЕВ Казанлък 58:00 +31:19 Виж | Изтегли
9 239 Радуш РАДУШЕВ Варна 58:55 +32:14 Виж | Изтегли

2 km бягане - деца

Place Bib Name Age City Time Certificate
Female
1 1 Мая Стефанова Русева 8 Варна 10:31.1 Виж | Изтегли
2 9 Алекса Николаева Николаева 9 Разград 11:32.5 Виж | Изтегли
3 10 Ния Николаева Николаева 7 Разград 12:20.8 Виж | Изтегли
4 5 Бояна Георгиева Марулева 9 Варна 12:48.9 Виж | Изтегли
5 8 Снежана Пламенова Йорданова 10 Разград 12:57.0 Виж | Изтегли
6 12 Юлия Димитрова Казакова 5 Варна 20:13.8 Виж | Изтегли
Male
1 11 Иван Красимиров Андреев 8 Плевен 10:37.4 Виж | Изтегли
2 6 Христо Калоянов Петров 6 София 14:20.7 Виж | Изтегли
3 7 Михаил Калоянов Петров 8 София 14:21.3 Виж | Изтегли
4 3 Робин Нейтън Купър 6 София 14:58.0 Виж | Изтегли
5 2 Матей Иванов Радев 7 София 15:09.1 Виж | Изтегли
6 4 Лео Нейтън Купър 3 София 15:14.5 Виж | Изтегли