30 юли 2017, неделя 07:00 часа


Резултати

Бягане 42 км – мъже

Място Номер Име Възраст Град Отбор Финал Етап 1
1 4242 Милен Тодоров Тончев 39 Sofia Стената 4:03:45 1:50:00
2 4343 Велизар Пламенов Ташев 29 Ruse ПТКТМ 4:24:04 1:58:40
3 4440 Daniel Ivanov 27 Sofia ПТКТМ 4:24:04 1:59:13
4 4205 Никола Николаев Марков 28 Sofia Wednesday runners 4:27:50 2:04:06
5 4214 Petar Rosenov Petrov 32 Pernik 4:29:10 2:01:37
6 4000 Николй Кючуков 35 Варна IRun 4:36:51 2:04:16
7 4208 Мартин Насков Митин 31 Кюстендил 4:50:23 2:01:56
8 4201 Борислав Дилов Лаков 52 Русе Русе Тича 4:52:28 2:11:28
9 4001 Колоян Каменов Петков 36 Варна ВМСК 4:52:44 2:11:29
10 4262 Христо Георгиев Гошев 55 Пловдив Шпицата 5:02:44 2:16:06
11 4444 Аспарух Вълчев 35 Varna 5:04:21 2:09:15
12 4002 Андрей Наков 39 Варна 5:12:15 2:17:30
13 4212 Milen Ivanov Kalchev 44 Бургас Гларус 5:13:32 2:13:40
14 4455 Димитър Тодоров Тончев 44 София 5:14:16 2:18:11
15 4229 костадин атанасов новаков 44 Sliven Сини Камъни 5:15:16 2:16:20
16 4213 Павел Пламенов Петров 20 Варна IRun 5:19:08 1:56:11
17 4218 Ивелин Жечев Кръстев 39 Варна Hercules 5:19:41 2:19:35
18 4222 Кенан Ибрахим Сали 37 Разград "Зелена стъпка" 5:24:08 2:37:29
19 4799 Dimitar Ivanov Bontchev 48 Sofia 5:24:40 2:19:37
20 4209 Пламен Златков Вълчев 51 Sofia 5:24:41 2:19:38
21 4321 Радослав Атанасов Радев 38 Varna iRun.bg 5:30:38 2:27:44
22 4206 Valentin Kostadinov Velikov 42 Sofia Velikovi 6:20:21 2:49:02
23 4207 Илиян Венелинов Цачев 43 Варна iRUN 6:27:59 2:22:23
24 4400 Ивайло Стефков Стефанов 18 Plovdiv 6:30:21 2:49:24
4499 Ahmed Ahmed - Pyuskyullyu 19 Русе Зелена Стъпка / РусеКар DNF 2:16:21
4203 Деян Миленов Герасимов 29 Русе ПТКТМ DNF 2:26:07
4204 Dimitar Petkov Dimitrov 53 Gabrovo DNF 2:28:58
4216 Радомир Пламенов Рашков 30 Разград Интер инженеринг DNF 2:33:17
4230 Ionut Petcu 35 Constanța Silvian Nectar DNF 2:50:40
4210 Венцислав Николов Трифонов 33 Горна Оряховица Brownteam DNS DNS
4211 Ивайло Илиев Илиев 45 Provadia DNS DNS
4477 Краснодар Росенов Колев 31 Varna iRUN DNS DNS

Бягане 42 км – жени

Място Номер Име Възраст Град Отбор Етап 1 Финал
1 4884 Гергана Янакиева Малчева 41 София 5kmrun 2:19:39 5:04:19
2 4868 Evelina Boikova Zlatanova-kazakova 30 Varna 2:19:37 5:11:38
3 4801 Магдалена Петрова Йорданова 36 Варна iRun Varna n/a 5:28:19
4 4994 Здравка Янкова Божалова 29 Асеновград Triton Extreme 2:27:22 5:38:45
5 4806 Демяна Димитрова Йосифова 18 София 5kmrun 2:39:23 5:41:45
6 4999 Nadejda Asenova Stanilova 36 София Asics Run Team 2:40:50 5:58:08
7 4808 Aneta Dimitrova Velikova 43 Sofia Velikovi 2:49:05 6:20:21
4800 Даниела Василева Фастен 40 Burgas n/a DNF

42 km колоездене – мъже

Място Номер Име Възраст Град Отбор Етап 1 Финал
1 5001 Калин Петков Русев 45 София Велораптор 1:23:50 2:45:42
2 5650 Александър Ненчев Жеков 28 Сливен 1:19:42 2:47:41
3 5220 Галин Иванов Кръстев 40 Шумен Илчов баир 1:25:00 2:48:09
4 5665 Желязко Диянов Влаев 23 Сливен 1:23:53 2:53:00
5 5216 Стоил Василев Димитров 31 Sofia 1:33:03 3:20:20
6 5555 Данаил Сашков Денчев 34 Shumen Илчов баир 1:34:20 3:20:26
7 5206 Радослав Миленов Маринов 17 Varna Veloraptor 1:26:41 3:21:40
8 5525 Цветомир Йорданов Петков 40 Razgrad 1:33:01 3:22:51
9 5678 Божидар Стойчев Христов 25 Gorna Oryahovitsa 2:47:34 3:29:46
10 5203 Ивелин Стефанов Коджабашев 32 Велико Търново 1:38:54 3:30:11
11 5505 Димитър Стефанов Коджабашев 32 Veliko Tarnovo 1:38:53 3:30:23
12 5283 Марин Неделчев Георгиев 33 Варна 1:38:55 3:31:18
13 5207 Николай Евгениев Колев 38 Казанлък Dark Riders 1:41:57 3:44:45
14 5277 Павел Проданов Пройнов 39 Varna 1:42:15 3:44:47
15 5002 Николай Веселинов Панайотов 51 Русе Дими байк 1:50:04 4:04:21
16 5202 Васил Петров Елховски 29 Казанлък 2:01:50 4:05:51
17 5252 Апостол Стоянов Митев 41 Sofia 2:09:47 4:27:16
18 5358 Антоний Пламенов Кунчев 28 Ruse ПТКТМ 2:17:42 4:31:06
19 5550 Огнян Досев Обрешков 46 Разград "ИНТЕР ИНЖЕНЕРИНГ 10" 2:05:49 4:40:10
20 5212 Николай Русанов 30 Sofia 2:00:20 4:41:00
21 5204 Александър Валентинов Стефанов 29 Русе 2:10:32 4:42:06
22 5333-2 Емануйл Красимиров Стефанов 13 Veliko Tarnovo 2:02:47 4:45:05
23 5000 Радослав Драганов Драганов 32 Горна Оряховица Катър 2:04:08 4:47:42
24 5261 Стефан Георгиев Ананиев 33 Plovdiv 2:08:11 4:47:43
25 5333-1 Янко Красимиров Стефанов 29 Veliko Tarnovo 2:08:13 4:55:14
26 5208 Калоян Костадинов Андонов 36 Варна 1:58:23 4:57:14
27 5225 Антон Пламенов Хулиян 22 Varna 2:36:51 5:11:27
28 5211 Ивайло Борисов Борисов 34 Sofia 2:23:42 5:21:53
29 5353 Антон Николов Конакчиев 38 София 2:33:04 5:51:23
30 5200 Бойко Иванов Терзиев 44 София 2:33:06 5:54:59
5215 Борислав Христов Камилов 27 Sofia Fix&Ride 1:21:11 DNF
5213 Valentin Georgiev 30 Sofia 1:42:53 DNF
5205 Vladimir Cvetanov Bozhinov 33 Varna DNS DNS
5209 Eмил Весков Димитров 37 Разград Велоклуб Пегас към ТД Буйна гора DNS DNS
5544 Владислав Иванов Гюров 33 Sofia DNS DNS
5600 Константин Архангелов Коцев 45 Tran SkisahrkiTeam DNS DNS

42 км колоездене – жени

Място Номер Име Възраст Град Отбор Етап 1 Финал
1 5703 Венцислава Атанасова Цачева 40 Варна Устрем 1:58:03 4:08:01
2 5702 Гергана Стоева 26 Sofia Velocafe 2:09:53 4:48:20
3 5704 Биляна Мартинова Гатева 22 София ТД "Боерица" 2:13:48 4:53:00
4 5701 Моника Димитрова Христова 29 Sofia 2:32:57 5:19:39
5 5700 Йоана Димитрова Илиева 35 Велико Търново 2:37:45 5:37:32
6 5705 Симона Евгенива Лилкова 25 Sliven 2:29:11 5:51:21

Бягане 21 км – мъже

Място Номер Име Възраст Град Отбор Финал
1 2505 Yordan Andreev Petrov 27 Добрич Super Sport Varna 1:33:59
2 2606 Daniel Kubashliev 28 Варна 4x4 / Averi Beers 1:47:35
3 2503 Ivaylo Krasimirov Valev 28 Pleven 1:51:47
4 2555 Венци Младенов 32 Варна 4x4 1:53:34
5 2728 Петър Славчев Цонков 35 Ruse РУСЕ ТИЧА 1:54:15
6 2515 Велизар Йорданов Канарини 31 Стара Загора Берое Стара Загора 1:55:56
7 2000 Пейчо Касеров 32 Бургас Твърдица 1:57:25
8 2519 Николай Николаев Демерджиев 16 Sofia 1:59:20
9 2713 Стефан Желанов Станчев 29 Русе Русе Тича 1:59:58
10 2662 Milen Veskov Hristov 37 Разград 2:00:37
11 2536 Иван Асенов Манчев 28 Sofia Wednesday Runners 2:01:58
12 2616 Румен Руменов Манев 28 Sofia Wednesday Runners 2:02:03
13 2521 Иван Кавърков 34 Srednogortsi 2:02:03
14 2613 Emil Evtimov 27 Sofia Wednesday runners 2:03:10
15 2538 Aтанас Янчев Кимов 40 Бургас ВСК Атия 2:04:05
16 2600 Веселин Димитров Василев 42 Сливен СКО Сини камъни 2:06:27
17 2545 Георги Тодоров Петров 29 Sofia 2:08:58
18 2511 Димо Евгениев Димов 33 Veliki Preslav Велики Преслав 2:10:37
19 2523 Димитър Тодоров Димитров 49 Varna 2:12:05
20 2666 Денислав Петков Хаджиминев 24 Ruse 2:14:05
21 2518 Стан Юлиян Калов 25 Варна Варнаклайминг 2:14:25
22 2510 Петър Христов Светиев 35 Sofia 2:15:13
23 2529 Светослав Христов Светиев 36 Sofia 5кмрън 2:15:39
24 2532 Plamen Vanev Slavov 33 Tvarditsa #тичанемуемайката 2:18:40
25 2601 Иво Русев Русев 32 Ruse ПТКТМ 2:18:49
26 2531 Александър Димитров Иванов 44 Чирпан 2:24:26
27 2660 Rostislav Jivkov Zlatev 38 Varna 2:26:12
28 2539 Георги Йорданов Георгиев 28 София 2:26:56
29 2777 Сребрин Тонев Бушев 28 Ruse м-н ЯКО 2:27:54
30 2537 Тoдор Володиев Христов 30 Sofia 2:31:08
31 2721 Димитър Димитров Йорданов 36 Veliko Tarnovo Yoga for Fun 2:34:23
32 2714 Драгомир Станков Димитров 42 Silistra 2:37:28
33 2514 Даниел Медаров Медаров 30 Виница Asics Frontrunner Bulgaria 2:38:01
34 2507 Мартин Бориславов Градев 33 Sofia 2:38:35
35 2799 Nikolay Stefanov Tomov 24 Varna iRun 2:38:53
36 2001 Allan Kay 69 Ruse 2:39:58
37 2530 Николай Тодоров Халачев 33 Русе РУСЕ ТИЧА 2:41:03
38 2520-2 Kaloyan Krasimirov Nikolov 10 Begach 2:41:25
39 2520-1 Krasimir Todorov Nikolov 42 Razgrad Begach 2:41:32
40 2508 Живко Иванов Дучев 42 Стара Загора 2:42:49
41 2517 Теодор Стоянов Стойнов 22 Razgrad 2:45:15
42 2772 Карен Агоп Хазарян 36 Varna Averi Beers 2:45:38
43 2509 Йордан Мянков Цингов 50 Varna run4fun 2:51:29
44 2506 Иван Андреев Иванов 50 Исперих Зелена стъпка 2:55:43
45 2533 Yordan Valentinov Angelov 27 Sofia 2:56:42
46 2512 Владислав Росенов Димитров 31 Русе 3:01:47
47 2527 Åke Torleif Dahllöf 46 Stockholm Stockholm Gerillalöpare 3:03:45
48 2626 Vladislav Tsvetanov Zhivkov 31 София НЕОБЕЗБИРЕНИТЕ 3:11:07
49 2501 Дамян Бориславов Николов 30 Tryavna 3:12:39
50 2516 Свилен Радков Радев 34 Varna Averi Beers 3:40:25
51 2524 Борил Пламенов Петров 28 Шумен Илчов баир 3:59:05
2528 Dimitar Viktorov Ivanov 27 Sofia DNF
2500 Стоян Иванов Иванов 26 Sofia DNS
2502 Мирослав Христанов Дяков 45 Твърдица DNS
2504 Стоян Велков Велчев 32 Сливен DNS
2513 Николай Маринов Славчев 46 Велико Търново DNS
2522 Хачик Масис Багдатян 29 Varna МАКАО DNS
2525 Пламен Христов Петров 43 Русе DNS
2534 Димитър Москов 42 Sofia DNS
2535 Борис Недев 51 Varna DNS
2727 Boyan Valev Valev 40 Sofia 5kmrun DNS

Бягане 21 км – жени

Място Номер Име Възраст Град Отбор Финал
1 2812 Таня Димитрова Димитрова 36 Пловдив СК "Костенец" 1:49:57
2 2900 Цветелина Анастасова Венкова 35 Разград "Зелена стъпка" 1:59:25
3 2815 Яна Пламенова Казакова 30 Sofia 2:12:23
4 2805 КАТЯ ПАВЛИНОВА ДЖЕНКОВА 38 Varna МАШИНИТЕ 2:12:59
5 2811 Неда Пламен Вълчева 15 Sofia 2:18:43
6 2823 Детелина Владимирова Радославова 23 Veliko Tarnovo 2:22:37
7 2802 Aleksandra Petrova Ivanova 33 Sofia ASICS RUN TEAM 2:23:11
8 2800 Krasimira Krasimirova Petrushkova 39 Varna 2:31:11
9 2992 Албена Неделчева Цонева 44 Разград "Зелена стъпка" 2:31:11
10 2885 Весела Валентинова Кучева 27 Плевен Зелена Стъпка 2:33:08
11 2806 Ани Станчева Герасимова 31 Ruse ПТКТМ 2:37:17
12 2816 Emma Josefin Holmbro 40 Stockholm Stockholm Gerillalöpare 2:38:52
13 2828 Radina Diyanova Staneva 27 Razgrad 5kmrun 2:38:56
14 2819 Десислава Стилиянова Габровска 40 Варна Irun.bg 2:39:20
15 2809 Светлана Станчева Кирова 38 Пловдив 2:40:40
16 2810 Мария Руменова Стефанова 39 София AsicsFrontRunner 2:42:54
17 2882 Кристина Еди Чакърова 35 Varna Averi Beers 2:45:37
18 2807 Иглика Димитрова Ойнакова 29 София ПТКТМ 2:47:36
19 2801 Tatyana Todorova Georgieva 40 Sofia 5kmrun 2:53:21
20 2820 София Петрова Петрова 16 Варна 3:08:02
21 2803 Boryana Yordanova Yordanova 34 Kazanluk 3:08:21
22 2999 Assia Stankova Bontcheva 49 Sofia 3:25:12
2813 Миглена Димитрова Найденова 31 Шумен DNS

21 км колоездене – мъже

Място Номер Име Възраст Град Отбор Финал
1 3169 Симеон Николаев Николов 18 Разград Велоклуб "Пегас" 1:19:18
2 3102 Иван Божинов Иванов 58 Razgrad Велоклуб Пегас 1:20:43
3 3004 Кристиян Балкански 14 Варна КК Варна 1:22:57
4 3104 Николай Колев Костадинов 41 Казанлък К к "Георги Одрински" 1:27:02
5 3333 Благовест Петров Петрушков 42 Варна 1:27:45
6 3399 Пресиян Пламенов Минчев 30 Варна 1:30:08
7 3599 Ахмед Метин Ахмед 30 Razgrad Зелена стъпка 1:37:06
8 3005 Стивън Митев 16 Варна КК Варна 1:37:10
9 3301 Валентин Василев Василев 36 Разград ПЕГАС 1:41:46
10 3101 Bobi Parvanov 41 Sofia 1:45:24
11 3456 Христо Василев Бояджиев 28 Асеновград Triton Extreme 1:49:38
12 3001 Стилян Гичев 39 Разград Зелена стъпка 1:52:09
13 3003 Дончо Янков Дончев 49 Бяла Дими байк 2:00:11
14 3300 Мариан Дианов Минчев 20 Razgrad 2:01:57
15 3250 Иван Димитров Торлаков 23 Сливен 2:28:53
16 3000 Радослав Николоаев Рачев 29 Разград Зелена стъпка 3:55:54
3100 Николай Славчев Илиев 48 Shumen Илчов баир DNF

21 км колоездене – жени

Място Номер Име Възраст Град Отбор Финал
1 3666 Кремена Пенкова Пенева 34 Shumen Илчов баир 1:58:29
2 3600 Цветелина Петрова Митева 38 Sofia 2:22:32
3 3612 Магдалена Димитрова Торлакова 17 Сливен 2:28:53
4 3002 Гергана Сашкова Дачева 35 Разград 3:14:28
5 3601 Диана Благоева 33 Варна 3:47:15

Бягане 10 km – мъже

Място Номер Име Възраст Град Отбор Финал
1 1717 Румен Стаматов Стаматов 29 Варна 0:43:42
2 1500 Павел Руменов Павлов 33 Варна Супер Спорт Варна 0:47:56
3 1718 Ренан Исмаил Мехмедов 21 Русе 0:49:38
4 1699 Калоян Живков Николов 23 Разград 0:49:52
5 1501 Христо Иванов Видинов 41 Razgrad 0:53:50
6 1503 Венцислав Георгиев Николов 49 Razgrad 0:59:59
7 1504 Християн Симеонов Карчев 13 Разград 0:59:59
8 1507 Анчо Николов Костадинов 55 Razgrad Зелена стъпка 1:00:15
9 1666 Tihomir Bojidarov Todorov 34 Русе Русе Тича 1:05:24
10 1523 Иван Николов Дончев 48 Razgrad Зелена стъпка 1:06:36
11 1777 Николай Росенов Тодоров 10 Разград "Зелена стъпка" 1:08:15
12 1505 Ивайло Пенчев Ангелов 48 Русе Русе Тича 1:08:16
13 1551 Боян Ростиславов Златев 12 Varna 1:13:23
14 1514 Marin Ivanov Velchev 40 Варна 1:14:35
15 1510 Philip Shapira 64 Veliko Tarnovo Chorlton Runners 1:15:53
16 1000 Илия Ивов Бориславов 34 Разград 1:16:45
17 1509 Георги Димитров Торлаков 25 Sliven ТТ - Сливен 1:17:11
18 1506 Шахин Музаферов 44 Шумен Велоклуб "Илчов баир" 1:30:14
1799 Христо Тодоров Христов 44 Razgrad Зелена стъпка DNS
1550 Дориян Ростиславов Златев 15 Varna DNS

10 км бягане – жени

Място Номер Име Възраст Град Отбор Финал
1 1808 Виолета Маринова Тотева 43 Стара Загора "Берое" 0:57:51
2 1810 Емилия Симеонова Йорданова 36 Разград Зелена Стъпка 1:04:48
3 1971 Красимира Петкова Дончева 46 Разград Зелена стъпка 1:04:53
4 1992 Teodora Ivanova Vasileva 25 Gabrovo iRub 1:09:28
5 1805 Ангелина Стоянова Рашкова 31 Разград Зелена Стъпка 1:10:05
6 1806 Десислава Върбанова Петкова 29 Sofia 1:13:25
7 1803 Яна Миткова Николова 39 Razgrad 1:13:58
8 1811 Биляна Тенева Тенева 40 Varna 1:16:52
9 1804 София Ганчева Карчева 39 Разград 1:17:04
10 1973 Галя Димитрова Йорданова 44 Русе 1:17:30
11 1881 Мая Илиева Тодорова 45 Разград 1:17:38
12 1907 Петя Борисова 30 София 1:24:34
13 1968 Анриета Жекова Жекова 48 София 1:30:41
14 1868 Велислава Йосиф Базелкова 48 София 1:30:49
15 1807 Радина Илкова Вълканова 17 Разград "Зелена Стъпка" 1:39:54
16 1917 Димитрина Станкова Димитрова 47 Silistra 1:47:07
1801 Vennie Encheva Muenzen 31 Razgrad DNS
1802 Тония Пламенова Пенчева 16 Разград DNS

Дуатлон 42+21 – Men

Място Номер Име Възраст Град Отбор 1/3 2/3 Финал
1 6310 Камен Петров Тончев 38 Sofia CC Green Way 1:19:16 2:47:09 5:08:45
2 6363 Мартин Райков Кръстев 38 София 1:26:52 3:11:41 5:18:24
3 6305 Петър Валентинов Петров 34 Varna КК Варна 1:22:58 2:56:56 5:24:15
4 6333 Димитър Карабахчиев 39 Varna КК Варна / iRun.bg 1:20:50 n/a 5:30:14
5 6307 Генади Митков Чуканов 49 Козлодуй 1:40:00 3:33:42 5:44:58
6 6420 Добромир Йорданов Йорданов 27 Varna 1:32:55 3:12:32 6:02:53
7 6444 Калин Атанасов Веждаров 35 Varna КК Варна 1:37:32 3:16:08 6:07:12
8 6699 Мартин Василев Панайотов 35 Варна БиС Варна 1:43:10 3:33:19 6:11:16
9 6302 Митя Атанасов Димитров 43 Благоевград 1:36:19 3:31:56 6:18:41
10 6696 Димитър Христов Петров 28 Sofia Софийски планински клуб 1:43:31 3:41:23 6:37:19
11 6303 Никола Пламенов Пенчев 28 София Софийски Планински Клуб n/a 3:44:18 6:43:21
12 6300 Ivan Kostov Ivanov 31 Sofia Asics Run Team 1:49:28 3:55:17 6:54:45
13 6304 Христо Володиев Христов 32 Sofia 1:41:56 3:37:46 7:02:11
14 6666 Samuil Mitev Valchev 31 Varna 1:41:35 3:37:18 7:11:56
15 6311 Тодор Стефанов Азманов 30 Tvarditsa #тичанемуемайката 2:02:33 4:10:10 7:30:11
16 6306 Добри Митков Стефанов 35 София AsicsFrontRunner 2:02:32 4:31:49 8:03:17
6336 Николай Грудов 39 Бургас 2:20:09 5:18:24 DNF
6309 Stefan Stoikov Velkushanov Bufi 26 Sofia DNS DNS DNS

Дуатлон 42+21 – жени

Място Номер Име Възраст Град Отбор 1/3 2/3 Финал
1 6700 Viktoriya Slavcheva Danova 27 София Asics run team 1:50:09 3:55:11 6:55:28
2 6000 Мария Атанасова Василева 38 Sofia Pulse 1:59:14 4:04:35 7:11:52
3 6777 Магдалена БОРИСОВА 26 Varna 2:08:36 4:47:15 7:22:50
6995 Dimitrina Nikolova Nikolova 33 Varna IRun 2:04:09 4:36:18 DNF

2 km бягане - деца

Място Номер Име Възраст Град Финал
1 11 Христофор Андреев Божанов 12 Разград 0:07:39
2 1 Мевсин Асанова Махмудова 14 Русе 0:07:41
3 10 Стефан Илиянов Стефанов 10 Разград 0:09:23
4 6 Пресиян Венциславов 11 Разград 0:09:29
5 7 Теодора Димитрова Тончева 9 София 0:09:32
6 13 Николай Цачев 9 Варна 0:09:43
7 12 Карина Красимирова Николова 6 София 0:10:09
8 9 Даниел Десиславов Димитров 6 Пловдив 0:10:37
9 4 Добри Добрев Стефанов 9 София 0:10:49
10 5 Ангел Добрев Стефанов 6 София 0:11:12
11 8 Михаил Росен Владимиров 5 Варна 0:15:44
2 Денис Костадинов Новаков 9 Сливен DNS
3 Николай Костадинов Новаков 3 Сливен DNS