неделя, 5 юни 2022 г. 07:00 часа


Номер Участник Години Държава Град Отбор Платена такса
1 Петя Димитрова 43 България Варна Да
666 Svilen Radev 39 Bulgaria Varna Averi Beers Да
7 Орхан Чакъров 40 България Варна ОВВД Да
520 Веселин Василев 46 България Сливен СКО Туида - Сливен Не
426 Михаил Ениманев 28 България София Да
68 Йордан Йорданов 41 България Пловдив Да
37 Красимира Стоянова Денева 37 Bulgaria Варна Да
6 Мирена Петрова Павлова 50 България Шумен Да
8 Мариета Петрова Петрова 43 България София Чичовите конье Да
555 Венцислав Николов 54 България Разград Зелена стъпка Да
669 Иван Андреев Иванов 55 България Исперих Зелена стъпка Да
444 Цветелин Пламенов Пенев 28 Bulgaria Ruse Не
43 Красимира Иванова 43 България Варна Да
19 Елина Милковска 23 Bulgaria София Да
42 Любомир Симеонов 26 Bulgaria Враца Да
508 Антоанета Гълъбова 43 България София Да
204 Огнян Грозданов 32 България Русе Да
115 Лазар Кирилов 33 България Велико Търново Да
31 Maria Yordanova 25 Bulgaria Sofia Да
127 Савина Мелничук 38 България Пазарджик Да
800 Ивайло Деянов Иванов 20 BG Разград Зелена стъпка Да
700 Дарина Чакърова 48 България Бургас Луди Чайки Не
96 Марияна Иванова 48 България Търговище Да
84 Димов Димо 38 България Велики Преслав Да
32 Деян Стоянов Стоянов 43 Българиа Варна Ти Гониш Да
400 Невен Пенев 39 България Русе Надбягай се Да
401 Кирил Драганов 49 България Русе Русе Тича Да
402 Атанас Стоянов Стоянов 41 България Русе Да
71 Haris Kleantus 39 България Варна Ти гониш Да
985 Иван Венков 37 България София Крайъгълният камък Не
308 Патриция Пешева 23 България Берковица Да
47 Румен Колев 39 България Килифарево Да
82 Грета Ангелова Момчева 40 България Разград Зелена стъпка Да
80 Емил Мартинов 36 България Бургас БС КС Да
61 Ирина Павлова 49 Bulgaria Шумен Shumen Early Runners Да
199 Емил Гергов 38 България Варна Да
737 Радослав Димитров Цветков 32 България Велико Търново Не
868 Стойко Стойчев 42 BG Разград Зелена стъпка Да
90 Галя Димитрова Йорданова 49 България Русе Да
354 Иван Монев Иванов 34 България Сливен Да
63 Божидар Веселинов Цочев 34 България Варна Ален Мак Да
177 Erol Bayram 38 България Вълкан Не
214 Йордан Младенов Андреев 39 България Варна Да
883 Весела Димитрова Андреева 39 България Варна Да
913 Artin Magardichyan 36 България Варна Да
964 Борислав Дилов Лаков 57 България Русе Да
343 Славена Лазарова 33 България Тутракан Да
771 Весела Георгиева Стоянова 28 България София Няма Не
141 Делян Димитров 44 България ВАРНА Да
519 Vlado Palamarkov Palamarkov 39 Bulgaria Ruse КСК Русе Да
276 Димитър Иванов 34 България Варна Да
282 Валерия Георгиева Димитрова 30 България Велико Търново GoldNutrition Bulgaria Да
284 Антония Росенова Русева 31 България Велико Търново Да
880 Йордан Георгиев Георгиев 32 България Сливен Не
724 Росен Тодоров Тодоров (Дзвера) 28 България Русе Зелена Стъпка Да
13 Кольо Райчинов 30 Bulgaria Варна Seaside Squad Да
Razgrad
Inoxsys
Kaolin
Agrohim
Yako
Gold-Delfina-Leya-Hrus-Banditto
Фото: Любомир Коцев
Фото: Танер Тусчев
Фотограф: Петя Радкова